Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Skip to main content
Jeppesen A Boeing Company x asperIT

Pracownicy Jeppesen poszerzyli swoją wiedzę na temat autyzmu

Autyzm można oswoić jeśli pozna się dokładnie szczegóły, które kryją się za tym pojęciem. Z przyjemnością nasz tutor asperIT włączył się w budowanie świadomości na temat autyzmu wsród pracowników firmy Jeppensen.

Pracownicy odbyli intensywne szkolenie z naszej Ścieżki edukacyjnej stawiając tym samym pierwszy krok do zbudowania neuroróżnorodności w swoim miejscu pracy.

Jeppesen dostrzega zalety współpracy z osobami w spektrum autyzmu i wspiera #neurodiversity! A czy w Twojej firmie uwzględnia się potrzeby osób neuroróżnorodnych?

Chcesz dowiedzieć się od czego zacząć budowanie neuroróżnorodności w Twojej firmie?
Sprawdź opcje

Poznaj opinię Jeppesen o współpracy z nami

W ramach lokalnej inicjatywy Diversity & Inclusion Council Boeing Poland, mieliśmy przyjemność współpracować z asperIT podczas organizacji webinaru dotyczącego tematyki autyzmu w miejscu pracy. Zespół asperIT dał się poznać jako pełni pasji eksperci, rozumiejący potrzeby zarówno swoich beneficjentów jak i pracodawców. Prezentacja przygotowana przez asperIT pomogła naszemu zespołowi zdobyć podstawową wiedzę na temat spektrum autyzmu, prowadzenia rekrutacji osób autystycznych oraz wykorzystania potencjału zespołów neuronietypowych.

Rafał StepnowskiPrezes zarządu, Diversity & Inclusion Council Boeing Poland