Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Skip to main content
Vulcan x asperIT

W Vulcan docenia się testerów w spektrum autyzmu 

Nasza współpraca z firmą Vulcan rozpoczęła się od testów usługi testowania oprogramowania wykonanej przez naszych testerów w spektrum autyzmu. Taki rodzaj współpracy pozwolił klientowi poznać jakość pracy testerów w spektrum autyzmu i przekonać się, że warto mieć neuronietypowych pracowników w swoim zespole.

W 2021 roku firma Vulcan rozpoczęła stałą współpracę z testerami asperIT na zasadzie Bodyleasingu poprzez włączenie ich do swojego zespołu projektowego. Testerzy zatrudnieni są w asperIT.com, jednak ich czas pracy dedykowany jest wyłącznie projektom Vulcan.

 

Vulcan dostrzega zalety współpracy z osobami w spektrum autyzmu i wspiera #neurodiversity! A czy w Twojej firmie uwzględnia się potrzeby osób neuroróżnorodnych?

Chcesz sprawdzić jak współpracuje się z testerami w spektrum autyzmu?
Testy oprogramowania
Bodyleasing testerów

Poznaj opinię Vulcan o współpracy z nami

Firma VULCAN sp. z o.o. rozpoczęła współprace z firma asperT (...) w lutym 2021 roku. Początkowo współpraca obejmowała niezależne testowanie wybranych zagadnień w jednym z projektów, a od maja 2021 r pracownicy asperIT trafili do zespołu projektowego realizującego kolejny projekt. Mając doświadczenie wielu miesięcy współpracy z przyjemnością pragnę zarekomendować firmę asperiT sp. z o.o. jako dostawce usług treserskich.

Nasza współpraca z firma asperIT przebiega płynnie i bezproblemowo. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fachowość i zaangażowanie pracowników, którzy posiadają wysokie umiejętności testerskie. Współpraca z pewnością spełniła moje oczekiwania. Przez cały okres korzystania z usług firmy jestem zadowolony z uzyskiwanych efektów testowania.

Dodatkowo współpraca z asperIT dała mnie i członkom zespołu projektowego jedyną w swoim rodzaju szansę: dzięki usługom realizowanym przez pracowników ze spektrum autyzmu, mieliśmy okazje lepiej poznać i zrozumie to zagadnienie. Społeczna misia realizowana przez asperIT jest wspaniałą wartkością dodana do uświadczonych na najwyższym poziomie usług testerskich.

Doceniając solidne usługi firmy asperIT z przyjemnością rekomenduję ją jako rzetelnego partnera biznesowego.

Krzysztof KrawczykKierownik Działu Testów w Vulcan
Blue